Valtra Q sērija

Valtra Q sērijas modeļi

 

Q225 169 kW 230 zs
Q245 180 kW 240 zs
Q265 195 kW 265 zs
Q285 210 kW 285 zs
Q305 224 kW 305 zs

JAUNAIS Q

Ar Q sēriju ir patīkami strādāt un tas ir vadītāja sapnis. Tas piedāvā perfektu jaudas, praktiskuma, precizitātes un veiktspējas kombināciju, lai uzlabotu efektivitāti un rentabilitāti.

Q sērija – tā ir kvalitāte (angliski – Quality). Tāpēc Q sertificētie izplatītāji ir vienīgie profesionāļi, kas ir kvalificēti, lai apmierinātu jūsu vajadzības. Tie atspoguļo vislabākās zināšanas, servisu un pēcpārdošanas iespējas, lai nodrošinātu, ka jūs saņemat maksimālu labumu no Q sērijas izdevīgajām kopējām izmaksām un viedās lauksaimniecības priekšrocībām.

Kad jūsu uzņēmumam ir nepieciešams traktors ar pietiekami daudz jaudas, lai veiktu katru uzdevumu un izmantotu jebkuru agregātu, Q sērijas 7,4 litru 6 cilindru dzinējs un CVT transmisija nodrošinās šo darbu izpildi. Konsekvents griezes moments un liela jaudas padeve nozīmē, ka jums vienmēr ir jauda, lai paveiktu darbu.

 

Viedās tehnoloģijas ir iekļautas standarta aprīkojumā, un tās ir nemanāmi integrētas vadītāja kabīnē un ir ergonomiski novietotas, lai nodrošinātu maksimālu ērtības un vieglu lietošanu. Viss Q sērijā ir gudri izstrādāts, lai palielinātu redzamību un komfortu visas dienas garumā. SmartTouch lietotāju profili nodrošina ātru un vienkāršu pārslēgšanos starp draiveriem un uzdevumiem. Uzlabotā telemetrija nodrošina vieglu un netraucētu autoparka pārvaldību un FMIS integrāciju un nodrošina 101% darbības laiku.

Paveiciet vairāk un dariet to kvalitatīvi ar Q sēriju!

Kontakti