Valtra G sērija

Piedzīvojiet jauno Valtra paaudzi

Neatkarīgi no veicamā darba, G sērija piedāvā pilnīgi aprīkotu un daudzpusīgu traktoru, kas būs atbilstošs tieši Jūsu saimniecībā veicamajiem darbiem.  Tam ir uzlabota uzkare un īpaši efektīva darba hidraulika: ar HiTech zobrata tipa, Active un Versu mainīgas ražības tipa sistēmu. Augstā hidrauliskā pumpja kapacitāte (100/110 l/min) nodrošina ātru, vienkāršu un pilnīgu agregātu kontroli.

G sērijas traktors ir perfekts darbiem ar frontālo iekrāvēju, jo tā kopējais stikla laukums ir 5.7 kvadrātmetri, nodrošinot lielisku redzamību visos virzienos. Jaunā 6-pakāpju Powershift transmisija nodrošina operatoram labākas darba ātruma iespējas.

VALTRA G SĒRIJA: SOMU VISPUSĪGUMS

Valtra uzņēmumā mūsu galvenais fokuss ir mūsu klients, saprast viņa vajadzības un nodrošināt vislabāko iespējamo pieredzi darbā ar traktoru.

G Sērija ir jaunākā atbilde uz mūsu klientu prasībām traktora aprīkojumā un īpašībās. Tas ir mazais milzis un kompakts daudzpusīgs traktors, kas ļauj Jums vēsā mierā un ar komfortu izbaudīt, kā darbi tiek padarīti.

 

IEBŪVĒTAS VIEDĀS TEHNOLOĢIJAS

Valtra Smart Farming ir virkne tehnoloģiju, kas nemanāmi sadarbojas – Valtra GuideISOBUSSekciju kontrole, Mainīgas devas kontrole (Variable rate control) un TaskDoc. Galvenais mūsu tehnoloģiju princips – vienkāršs to pielietojums.

 

JAUNIE V PAKĀPES KOMPAKTIE DZINĒJI

G sērija no pašiem pamatiem ir būvēts kā 4-cilindru trkators.

Valtra traktoru sirds ar 70 gadu pieredzi ir AGCO Power kompaktie dzinēji, kas nodrošina lielisku jaudu un griezes momentu. Kompakatais 4,4 l dzinējs ar mazajām dimensijām ļauj pazemināt motora pārsegu, tā nodrošinot labāku redzamību. Dzinēja pēcapstrādes sistēma attīra izplūdes gāzes atbilstoši V līmeņa standartam. Šī kompaktā vienība pilnībā atrodas traktora labāja pusē, zem vadītāja kabīnes – tur tiek nodrošināta ne tikai izplūdes gāzu attīrīšana, bet arī netiek aizsegta redzamība. Gaisa iesūkšanas punkts ir novietots kabīnes augšpusē, kas nodrošina tīra gaisa ieplūšanu un samazina gaisa filtra aizsprotošanos.

 

GALVENĀS ĪPAŠĪBAS:

G sērija apvieno kompaktas dimensijas un vieglu svaru, kā arī funkcionālu dizainu. Uz lauka vai saimniecībā, vai kādā pilnīgi citā darba vietā – šī būs Jūsu uzticamā darba mašīna.

Droša un vienkārša iekļūšana un izkļūšana no kabīnes, kā arī plati, paš-attīroši pakāpieni. Komfortabla kabīne, kurā ir pietiekoši vietas diviem cilvēkiem un ir lieliska redzamība uz visām pusēm, tajā skaitā liels jumta logs. Kabīnes kopējais logu laukums ir 5.7 kvadrātmetri. Valtra reversa slēdzis pie stūres nodrošina vienmērīgu un drošu kustības uzsākšanu, izmanotjot integrēto parkošanos un vienkārši pārvaldāmās vadības sviras.

Pateicoties integrētajam frontālā iekrāvēja pamatrāmim, elektronsikajai kontrolei un 5.7 kvadrātmetru redzamības laukam, G sērijas traktors ir lielisks darbā ar frontālo iekrāvēju.

Powershift revolūcija – ar piemērotu ātrumu pieejamību ar 6-pakāpju Powershift transmisiju un Valtra degvielas-taupīšanas automātiku, kā piemēram uz ātrumu balstītais AUTO1 automātiskā pārslēgšanās, “hill hold” funkcija un dzinēja bremzēšana.

Vēlies strādāt gudrāk, nevis vairāk? G sērijas traktors ir perfekts, lai sāktu nodarboties ar viedo saimniekošanu. Valtra viedās saimniekošanas iespējas ir integrētas Versu un Active modeļos.

Uzlabota 60kN uzkare un hidraulika ar ražību līdz pat 100 l/min, ieskaitot frontālā iekrāvēja elektrisko kursorsviru kontroli un vienkāršu agregātu kontroli caur pielāgojamu hidrauliku un ISOBUS.

 

PAPILDUS KOMPLEKTĀCIJA

Mēs piedāvājam jau sagatavotas papildus aprīkojuma komplektācijas, ko varat izvēlēties sev nepieciešamajai G sērijas traktora īpašībai.

Papildus komplektācijas klāsts piedāvā, piemēram, uzlabotas komforta īpašības vai pat attīstītas precīzās lauksaimniecības tehnoloģijas.

Turklāt, Jūs varat papildināt savu traktoru ar frontālā iekrāvēja komplektāciju un pievienot tam Valtra Unlimited individualizēšanas opciju.

Izvēlaties, kura papildus aprīkojuma komplektācija vislabāk atbilst Jūsu vajadzībām.

 

Komforta komplektācija liks Jūsu komforta zonai ieņemt jaunu līmeni. Šī komplektācija ir pieejama visiem G sērijas HiTech, Active un Versu modeļiem. Komforta komplektācijā iekļautās opcijas:

 • Priekšējās tilta amortizācija
 • Kabīnes un vadītāja krēsla amortizācija, Air Suspended +
 • Premium vai Premium + LED darba gaismas
 • Automātiskas aizmugurējās gaismas

Tehnoloģiju komplektācija piedāvā aprīkojumu, kas padara Jūsu G sērijas darbu ar agregātu produktīvāku, kā arī nodrošina vienkaršāku agregāta pievienošanu. Tehnoloģiju komplektācija ir pieejama visiem G sērijas Active un Versu modeļiem. Iekļautās opcijas:

 • Pilns Valtra Guide: viena no 4 opcijām ar Novatel vai Trimble antenu
 • ISOBUS aizmugurē
 • Advanced (Pretbuksēšanas sistēma ar radaru) (tikai ar Versu)
 • Papildu elektroizvadu pieslēgvietas

Pro Tehnoloģiju komplektācija iekļauj visu, kas Jums ir nepieciešams viedajai saimiekošanai. Pro Tehnoloģiju komplektācija ir pieejama visiem G sērijas Active un Versu modeļiem.  Iekļautās opcijas:

 • Vadlīniju asistents (Wayline Assistant)
 • Precīzā lauksaimniecība: Viena no 4 sekciju kontroles vai sekciju kontroles & mainīgas ražības kontroles opcijām.
 • Papildināts SmartTouch
 • TaskDoc Pro

Kontakti