Akmeņu lasītājs KIWI PEKKA

KIVI-PEKKA tiek ražots ar profesionālu prasmi, izmantojot augstas kvalitātes tēraudu un biezumus, kas izvēlēti, pamatojoties uz mūsu vairāk nekā 30 gadu pieredzi. Mūsu nepārtrauktajā produktu attīstībā uzsvars tiek likts uz mūsu mašīnu uzticamības un izturības turpmāku uzlabošanu, lai apmierinātu pastāvīgi augošo saimniecību un darbuzņēmēju vajadzības.

Izmantojot Kivi-Pekka akmeņu lasītāju, Jūs varēsit izvairīties no pārējās lauksaimniecības tehnikas nodiluma. Kivi-Pekka akmeņu lasītājs arī palīdzēs palielināt Jūsu kultūru ražu, jo ražas novākšanas laikā nebūs akmeņu, kas ierobežotu pļaušanas augstumu, neļautu novākt ražu vai sabojātu Jūsu tehniku.
Mašīna tiek pielāgota un izgatavota atbilstoši klienta specifikācijām. Pateicoties tā izturībai un ātrumam, KIVI-PEKKA ir piemērots lietošanai mazām kooperatīvu grupām un darbuzņēmējiem. Papildus darbam laukā, KIVI-PEKKA var izmantot arī zemes tīrīšanai, ceļu atjaunošanai un pamatu veidošanas darbiem, golfa laukumiem un ainavu veidošanai. Kivi-Pekka akmeņu lasītāji tagad tiek pārdoti 43 valstīs, kur tos izmanto akmeņu savākšanai no laukiem, kas aizņem simtiem tūkstošu hektāru.

Priekšrocības:

 • Kivi-Pekka akmeņu lasītājam nav nepieciešams liels traktors:
  Kivi-Pekka akmeņu lasītājam no traktora nav nepieciešama liela vilkšanas jauda (70 ZS) vai hidrauliskā jauda (20 l/min.). Jūs varat darbināt akmeņu lasītāju ar nelielu traktoru, tādējādi ietaupot degvielu un izmaksas un saglabājot lielākus traktorus pieejamus darbiem, kam nepieciešama lielāka jauda.
 • Pieejami četri darba platumi:
  KIVI-PEKKA akmeņu lasītāji piedāvā četrus darba platumus: 4 m(13″), 5 m(17″), 6 m(20″) un 7 m(23″). Mašīnas platums tiek izvēlēts atbilstoši tās plānotajam izmantošanas apjomam un augsnes akmeņainībai, tādējādi padarot to par pareizo mašīnu pareizajam pielietojumam. KIVI-PEKKA 5, KIVI-PEKKA 6 un KIVI-PEKKA 7 katrai ir platāks celšanas trumulis, kas darbojas efektīvāk ar lielāku akmeņu daudzumu.
 • Maksimālais akmens izmērs 50 cm (Flex Drum piederums):
  KIVI-PEKKA Flex Drum ļauj savākt lielākus akmeņus nekā tad, ja tiek izmantots parastais pacelšanas trumulis. Pacelšanas trumuļa transmisija ir uzstādīta uz tai pašai paredzēta rāmja. Tas ļauj rāmim un visam celšanas trumulim pacelties kopā, tādējādi ļaujot savākt akmeņus, kuru diametrs ir 50 cm (20″). Flex Drum hidrauliskā spiediena akumulators palīdz pacelt celšanas trumuli, kad tas atduras pret lielu akmeni. Trumuli var pacelt augšējā stāvoklī arī manuāli, izmantojot hidrauliku. Flex Drum balstiekārta mazina triecienus sietam un zariem, tādējādi pagarinot to kalpošanas laiku. Pateicoties Flex Drum, nav nepieciešama rotācija pretējā virzienā – trumulis tiek vienkārši pacelts, lai savāktu lielus akmeņus neapstājoties.
 • Izturīgums:
  Kivi-Pekka ir aprīkots ar pastiprinātām piedziņas siksnām, bet jauda uz celšanas trumuli tiek pārnesta pa taisnām piedziņas siksnām, kas samazina jaudas patēriņu. Siksnas veic dubultu noslodzi kā mehānisms aizsardzībai pret pārslodzi, vienlaikus absorbējot arī triecienus no akmeņiem, kas nonāk saskarē ar mašīnu, tādējādi novēršot ietekmi uz traktoru caur transmisiju. Siksnas ir ļoti izturīgas pret nodilumu un tām nepieciešama pavisam neliela apkope. Tā kā pievads nesatur dārgas detaļas, kas būtu jāmaina, Kivi-Pekka akmeņu lasītāja ekspluatācijas izmaksas ir zemas.
 • Kivi-Pekka sijā augsni trīs fāzēs:
  Akmeņi iekļūst mašīnā virs sieta, kas atrodas zem celšanas trumuļa.
  Kad akmens tiek nomests akmeņu tvertnē, pavadošā augsne izkrīt caur apakšējo režģi atpakaļ uz lauka.
  Augsnes konteiners, kas atrodas aiz Kivi-Pekka akmeņu tvertnes aizmugurējā sienā esošā režģa, sijā augsni darbošanās laikā.
  Papildus tam akmeņi tiek notīrīti, tādējādi dodot iespēju tos izmantot kā materiālu celtniecībai vai ceļiem. Akmeņi tiek izsijāti izgāšanas posmā. Augsne tiek nomesta augsnes konteinerā un no turienes atpakaļ uz lauka. Standarta acs izmērs ir 40 mm. Kā papildu piederumi ir pieejami arī citi tīkla acu izmēri (30 mm, 35 mm un 50 mm). Akmeņu tvertnes aizmugurējā siena un apakšdaļa lepojas ar stingru tīkla acu konstrukciju. Akmeņu tvertnes augšdaļa ir izgatavota no stipra Hardox lokšņu metāla.

Kontakti

Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo