Fendt Rogator 300 piekabināmais miglotājs

Fendt Rogator 300 modeļi:

Rogator 344 (tilpums 4400 l)
Rogator 355 (tilpums 5500 l)
Rogator 366 (tilpums 6600 l)

 

Augu aizsardzības sektorā ir viens nosaukums, kas nodrošina precīzu smidzināšanu, ērtu darbu un optimālu, uzticamu pielietojumu: Rogator. Visi mūsu daudzie pieredzes gadi un vairāki tehniskie risinājumi ir apkopoti inovatīvajā Rogator 300, izveidojot perfektu risinājumu.
Mūsu uzmanības centrā: efektīva augu aizsardzība veselīgu kultūraugu iegūšanai.

Rogator 300 atbilst visam, ko klienti sagaida no moderna, piekabināma augu aizsardzības agregāta. Elastīga piedziņa, spēcīgs un viegli lietojams. SectionControl, VariableRateControl, VarioDocPro un OptiNozzle nodrošina visus produktīvam darbam vajadzīgos instrumentus.

– Ideāla smidzināšanas stieņa pozīcija un sekošana zemes kontūrām
– Zems smaguma centrs
– ISOBUS darbība ar SectionControl un VariableRateControl, atbilstoši AEF standartam
– 4400/5500/6600 l tvertnes tilpums un līdz 900 l tīra ūdens
– Ieplūdes tvertne ar OptiFlow vadības centru
– OptiSteer pagrieziena vadības ass, aizmugurē aprīkota ar līdz 2,05 m augstākām riepām un 30° pagrieziena leņķi
– 85 cm klīrenss ar līdzenu agregāta apakšu maksimālas augu aizsardzības nolūkos
– Piedziņa ar jūgvārpstu vai hidrauliku
– Rotorsūknis ar ražību 785 l/min.
– Vienas sijas rāmis maksimālai stabilitātei un manevrēšanas spējai

Fendt Rogator vienmēr ir pareizā izvēle.
Spēcīgs rāmis Mašīnas nesalokāmais balsts, kas izstrādāts no pašgājējmiglotāja rāmja, veido precīza pielietojuma pamatu un tādējādi produktīvu smidzināmā šķidruma lietošanu. Smidzinātāju stienis ir virzīts aizmugurējās ass priekšā, tā, lai šasija pārvadītu tikai minimālas kustības uz stieni. Rogator 300 vienmēr strādā ar vislielāko precizitāti.
Riteņa piekare. Unikālā viena riteņa piekare ar stabilitātes kontroli un paralēlo darbību nodrošina nepārspētu braukšanu. Šasija var kompensēt slīpumu līdz 7°, palielinot stabilitāti. Fendt Stability Control (FSC) pat lielā ātrumā var droši pārvarēt grambas un grūdienus, un tās lielākā priekšrocība ir vienmērīga smidzinātāju stieņa vadība uz lauka. Braucot pa ceļu, FSC uztur šūpošanos ļoti minimālā apjomā.
Elastīgs sakabes elements. Universālais sakabes elements ļauj izmantot Rogator 300 ar visām tirdzniecībā pieejamām sakabes elementa cilpām, kā arī ar lodveida savienojumiem. Var jebkurā laikā mainīt sakabes tipa savienojumu. Traktora hidraulika ar slodzes devēju ir Rogator 300 piedziņas mehānisms, kas taupa degvielu; pēc pieprasījuma ir pieejama arī jūgvārpstas piedziņa.
Ideāla piekabināšana ar OptiSteer pagrieziena vadības asi Ar OptiSteer pagrieziena vadības asi 30° pagrieziena leņķī var pagriezties tikai 3,8 m rādiusā, kas vienmēr ir ideāli pielāgots traktora aizmugurējai asij. Tādēļ Fendt Rogator ir īpaši veikls, un veicot pagriezienus, pat aizsargā nenopļautos kultūraugus. Hidrauliskas vai pneimatiskas bremzes ar augstiem ekspluatācijas rādītājiem nodrošina drošību uz ceļa, neatkarīgi no tā, vai tvertne ir pilna vai tukša. Pēc pieprasījuma ir pieejamas šķērsbāzes no 1,5 m līdz 2,25 m.

Kontakti

Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo