Fendt 900 Vario

Fendt 900 Vario

930 Vario 217 kW; 296 zs
933 Vario 239 kW; 326 zs
936 Vario 261 kW; 355 zs
939 Vario 283 kW; 385 zs

942 Vario 305 kW; 415 zs

 

 

 

Izdara vairāk. Izdara to labāk.

Kopš 1995. gada lielu saimniecību un darbuzņēmēju traktoru tirgus priekšgalā ir Fendt 900 Vario. Fendt 900 Vario maksimālā jauda ir 396 zirgspēki; tas var izdarīt vairāk un daudz labāk, pateicoties viedajām tehnoloģijām. Iegūstiet priekšrocības no traktora ar lieliem zirgspēkiem un investējiet Fendt 900 Vario.

Parāda lieliskumu. Ir lielisks.

Profesionāli uzņēmumi nepārprotami izvēlas Fendt. Fendt 900 Vario izbaudiet uzkrātās pieredzes priekšrocības attiecībā uz spēka piedziņu, elektroniku, produktivitāti un izturību. Pateicoties tā spēcīgajai, vieglajai konstrukcijai, izcili lielai kravnesībai un unikālajām tehnoloģijām, šis traktors ar lielu jaudu var izdarīt vairāk un izdarīt to labāk.

Izdara vairāk Traktoriem ar lieliem zirgspēkiem galvenie elementi ir jauda un produktivitāte, komforts un drošība.
– x5 kabīne ar 3,5 m3 gaisa telpas un panorāmas vējstiklu

– Traktors ar vieglu karkasu, ar 10,8 t traktora svaru

– Liela lietderīgā kravnesība līdz 7,2 t un pieļaujamais kopējais svars līdz 18 t

– Riepu spiediena regulēšanas sistēma Fendt VarioGrip

– ABS bremžu pretbloķēšanas sistēma

– Automātiska radiatora tīrīšana ar reversīvu ventilatoru

– Automātiski izlīdzinoša neatkarīga riteņu piekare priekšējam tiltam ar bloķēšanas funkciju

– Jaunākās paaudzes LED priekšējo lukturu konstrukcija

– Traktora pārvaldības sistēma (TMS) ar automātisko slodzes ierobežojumu 2.0

– Fendt VarioGuide automatizēta stūrēšanas sistēma

– Automātiska hidrosekciju kontrole ar SectionControl Assistant

– VariableRateControl (VRC)

 

Izdara to labāk

Ar integrēto riepu spiediena regulēšanas sistēmu VarioGrip var optimāli regulēt spiedienu riepās darbam uz lauka un braukšanai pa ceļu. Braukšanas laikā tiek iestatīta ideālā riepu spiediena vērtība. Ar pareizo riepu spiedienu uz lauka, lauksaimnieki apstrādā līdz 8% vairāk zemes ar kultivatoru, un ietaupa papildu 8% dīzeļdegvielas*. Braucot pa ceļu, pareizais spiediens riepās ne tikai nodrošina vajadzīgo braukšanas stabilitāti un samazina riepu nodilumu, bet arī ietaupa līdz 4% dīzeļdegvielas.*

*Avots: Dienvidu Vestfālijas Lietišķo zinātņu universitāte, lauksaimniecības tehnika, Sosta (08.2014.)

Fendt 900 Vario. Pastāvīgi sasniedz vairāk.

Fendt 900 Vario ir veiktas fundamentālas inovācijas, kas vēl vairāk uzlabo traktora sērijas efektivitāti. Galvenā inovācija ir jaunā dzinēja tehnoloģiju apvienojums ar uzlaboto Vario bezpakāpju pārnesumkārbu – šeit labākais sastopas ar labāko. Intensīvs darbs ar lielāku dinamiku, lielāka grieze un uzlabota jaudas pieejamība. Tajā pašā laikā tādi inteliģenti risinājumi, kā traktora pārvaldības sistēma TMS, nodrošina zemu degvielas un AdBlue šķidruma patēriņu.

Pārvietojiet par 37 tonnām vairāk ik dienas

Fendt 900 Vario pārliecina ar līdz 16% lielāku transportēšanas spēju* ātrumā līdz 60 km/h, ietaupot degvielu ar 1750 apgr./min. Tās ir priekšrocības, kam ir nozīme darba dienas beigās: piemēram, Fendt 900 Vario ar transportēšanas spēju kopā 230 tonnas desmit stundās pārvieto par 37 tonnām vairāk, pateicoties lielākam ātrumam. Turklāt, kad Fendt 900 Vario brauc ar 50 km/h un ar dzinēja griešanās ātrumu 1450 apgr./min., tas ietaupa degvielu vēl vairāk.
* iekšējs mērījums

Integrēta riepu spiediena regulēšanas sistēma

Fendt VarioGrip Ieguvumi no optimāla spiediena riepās ir acīmredzami: Riepu spiediena pazemināšana uz lauka palielina saķeres zonu starp riepu un zemi, kas uzlabo vilci un samazina riteņu izslīdi. Tas arī ievērojami samazina augsnes sablīvēšanu un saglabā minimālus produkcijas zudumus. Braucot pa ceļu, lielāks spiediens riepās nodrošina lielāku stabilitāti un samazina sasveres pretestību, kas savukārt samazina degvielas patēriņu un riepu nodilumu.

Optimāla balansēšana

Izmantojot Fendt 900 Vario galvenokārt darbam uz lauka, transportā vai īpašām darbībām, jūs jebkurā gadījumā iegūstat no mazā svara – tas sver tikai 10,8 tonnas. No vienas puses, jums ir lielākas lietderīgās kravnesības rezerves līdz 7,2 tonnām, un, no otras puses, jums nav jāpārvadā nevajadzīgs svars. Pielāgota balasta koncepcija ir ideāli piemērota darbam ar lielu slodzi.

 

Kontakti

Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo