Fendt 700 Vario

Fendt 700 Vario modeļi:

 

714 Vario 106 kW; 144 zs
716 Vario 120 kW; 163 zs
718 Vario 133 kW; 181 zs
720 Vario 148 kW; 201 zs
722 Vario 163 kW; 222 zs
724 Vario 174 kW; 237 zs

 

Perfekcionists.

Nav pietiekami būt tikai labam. Veiksmīgu rezultātu nodrošina tikai perfekta traktora un vadītāja mijiedarbība. Lai ikdienas darbs noritētu perfekti, Fendt 700 Vario mēs esam apvienojuši izcilus risinājumus – pilnīgai spēka un manevrēšanas spēju, precizitātes, uzticamības, funkcionalitātes un komforta vienotībai.

Pilnveidots visiem darbu veidiem.

Šis daudzpusīgais traktors 150–246 ZS jaudas diapazonā ir jūsu jaudīgais partneris visos darbu veidos, sākot ar vienkāršiem darbiem zālājos, dinamiskiem transportēšanas darbiem, līdz pat smagiem darbiem.

Jo pilnība ietver daudzpusīgumu

Fendt 700 Vario piedāvā vairākas funkcijas, kas padarīs vieglāku jūsu ikdienas darbu.

– Palielināta uzkares celtspēja 10 360 daN

– 14 t liels pieļaujamais kopējais svars

– Liela lietderīgā kravnesība līdz 6200 kg

– Sūknis ar slodzes devēju 109 l/min. standarta specifikācijā, 152 l/min. vai 193 l/min. kā papildaprīkojums.

– Aizmugurējā jūgvārpsta ar 4 ātrumiem – 1000E jūgvārpsta

– V posma emisiju standarts – 300° vējstikla tīrītāji

– Jaunākās paaudzes LED priekšējie lukturi – Jaunais terminālis Varioterminal 7″ un 10.4″ ar viedtālruņa izskatu, vadāms ar skārienekrānu un taustiņiem

– Variotronic vadības sistēma un telemetrijas funkcijas

 

Prasības veiktspējai un komfortam

Visa Fendt 700 Vario šasija ir perfekti konstruēta augstām prasībām un lielam transporta ātrumam.
– Automātiski izlīdzinoša priekšējā tilta piekare ar 100 mm amortizatoru gājienu

– Pneimatiska divkontūru bremzēšanas sistēma ar vienu pedāli vai sajūga vadības bremzi

– TMS pedāļa režīms, kas regulē palēninājumu, nosakot spiedienu

– Automātiskais piekabes pagrieziena vadības ass bloķētājs – 100% diferenciāļa bloķētājs priekšā un aizmugurē

Ideāli aprīkots

Aizmugurējā uzkare labākajā formā. Pateicoties stabilajai konstrukcijai, Fendt 700 Vario celtspēja ir 10 360 daN un tas var apkalpot vissmagākās kravas. Ar šo viegli lietojamo priekšējo uzkari ar slodzes samazināšanas kontroli var pārvadīt agregāta svaru uz priekšējo tiltu. Noregulējiet slodzes samazināšanas pakāpi ar speciālu abpusējas darbības priekšējā celšanas mehānisma izvadu. Tas nodrošina gan drošu traktora vadību, gan to, ka priekšā piemontētais agregāts piemēro spiedienu tikai tad, kad tas ir nepieciešams veicamajam darbam.
Vario un Cargo veido perfektu savienību. Fendt 700 Vario ir ideāli piemērots darbam ar frontālo iekrāvēju. Redzamības leņķis uz augšu līdz ar izliekto panorāmisko vējstiklu ir trīskāršots. Operatori var pilnīgi pārredzēt frontālo iekrāvēju, pat tad, kad tas ir pacelts. Priekšējo logu var jebkurā brīdī, kad tiek izmantots frontālais iekrāvējs, atvērt līdz galam. Tādējādi darbs ar frontālo iekrāvēju ir tīra bauda.
Traktors perfektiem rezultātiem. Ideāla līnija kultivēšanai, trajektorijas precizitāte sēšanai, perfekts griezums pļaušanai – ar Fendt 700 Vario jūs varat ideāli strādāt un gūt tikai apmierinošus rezultātus. Daudzās saskarnes un automatizētās funkcijas piedāvā maksimālu daudzpusību agregātu pievienošanai. Jaudīga hidraulika atvieglo un paplašina pielietojuma jomas, lai iegūtu maksimālu efektivitāti un labāko produktivitāti.
Spēcīga hidraulika. Ar padeves jaudu 193 litri minūtē, Fendt 700 Vario slodzes devēja sūknis nodrošina lielu hidraulikas apjoma kapacitāti. Šiem sūkņiem Profi un ProfiPlus variantos ir viegla darbība ar vislielākajām agregāta darbības patēriņa prasībām. Papildu sūkņi ar padeves jaudu 152 l/min. un 109 l/min. (Power un PowerPlus) augstai produktivitātei ar jebkuru agregātu. Šī sūkņa ietilpība ļauj saglabāt mazu dzinēja griešanās ātrumu, kas efektīvi ietaupa degvielu, pat darbā ar lielām prasībām.

 

Kontakti

Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo