BEDNAR sējmašīna Omega

OMEGA sējmašīnas ir uzticamas, universālas sējmašīnas, kas paredzētas dažādu kultūru sēšanai dažādos apstākļos gan attiecībā uz augsni, gan mitrumu. OMEGA sējmašīnas daudzpusība ir liela šīs mašīnas priekšrocība. Augu izveidošanās ir veiksmīgas ražas novākšanas pamatakmens. Ikviens kārtīgs lauksaimnieks vēlas līdzsvarotu un dzīvīgu audzi ar labu augšanas paātrinājumu. Un OMEGA to nodrošina

OMEGA sējmašīnas koncepciju var aprakstīt viegli un vienkārši – tā ir efektīva sējmašīna, kas nodrošina augsnes sagatavošanu, perfektu materiāla caurlaidību, visu darba daļu mainīgus iestatījumus ar lielisku izlīdzināšanas un nostiprināšanas efektu divu disku sējmašīnu priekšā, un precīzu sēklu novietošanu, pateicoties efektīvajai, taču vienkāršajai sējmašīnas aizmugurējo lemešu sistēmai, kas uzstādīta uz paralelograma. Tas viss komplektā ar ērtu vadību un saprotamu izkārtojumu. Tas nodrošina kvalitatīvu sēšanu jebkuros apstākļos.

PRIEKŠROCĪBAS:

  • Kvalitatīva augsnes apstrāde vienā piegājienā ar precīzu kultūras izveidošanos, pateicoties mašīnas atsevišķajām darba detaļām, kas sagatavo lauku kvalitatīvam sējmašīnās nažu darbam, kurā sēklas tiek ievietotas precīzi iestatītajā dziļumā.
  •  Liels darbības ātrums: nodrošina kultūras izveidošanās agronomisko termiņu ievērošanu. Lielais darba ātrums (13–15 km/h) ir iespējams, pateicoties perfektai mašīnas stabilitātei un izsmalcinātai sēklu dozēšanas sistēmai.
  • Iespēja strādāt sarežģītos apstākļos: OMEGA sējmašīnas tehniskais dizains ļauj strādāt arī ekstremālos apstākļos, kas saistīti ar lielu mitrumu, sausumu vai lielu ražas atlikumu daudzumu uz virsmas.
  • Samazināts braucienu skaits: mašīna ir spējīga sasniegt augstu darba kvalitāti pirmajā piegājienā. Daudzos gadījumos ir iespējams izlaist vienu no parasti veiktajām darbībām uz lauka, kuras parasti veic pirms sēšanas.

Kontakti

Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo