Kesla šķeldotāji

KĀPĒC KESLA ŠĶELDOTĀJS
Kesla ražo koksnes šķeldotājus jau divas desmitgades. Šajā laikā
25 valstīs ir pārdoti gandrīz 400 šķeldotāji. Izturība ir bijusi Kesla stiprā puse
jau no paša sākuma, kopā ar lietojamību un draudzīgumu apkalpošanā. KESLA celtņi tiek ražoti Kesalahti (Kesälahti) ar Somijas zināšanām.

KESLA proCHIPPER vadības sistēma:

 • Viegli lietojams un intuitīvs skārienjūtīgais ekrāns
 • Šķeldotāja un celtņa iestatījumus ir viegli kontrolēt, izmantojot vienu displeju.
 • Visas vadības ierīces tiks vadītas, izmantojot traktora kabīnē esošās mini kursorsviras un pedāļus.
 • Iepriekš iestatītās vērtības maziem apaļkokiem un krūmājiem.
 • Izmantojot slīdēšanas kontroli, ir viegli pielāgot padeves ātrumu un sprieguma samazinājumu.

KOMPAKTAIS UN EFEKTĪVAIS C645

Plašais KESLA C645 šķeldotāju saimes klāsts ir piemērots uzstādīšanai piekabēs. KESLA C645 ir visaptverošs risinājums ar ļoti lielu ražību, mazu degvielas patēriņu un labām bezceļa īpašībām.

KESLA C645 šķeldotāja rotora opcija ir LogCUT rotors.

Kompaktais un efektīvais C645:

 • Plašais KESLA C645 šķeldotāju saimes modeļu klāsts ir piemērots uzstādīšanai piekabēs.
 • KESLA C645 ir visaptverošs risinājums ar ļoti lielu ražību, mazu degvielas patēriņu un labām bezceļa īpašībām.
 • KESLA C645 šķeldotāja rotora opcija ir LogCUT rotors.
 • KESLA C645S modeļa šasija ir aprīkota ar fiksētu jūgstieni.
 • Šķeldošanas iekārta ir nostiprināta ass priekšā, kas nodrošina
  zemu konstrukciju un dāsnu jūgstieņa uzgaļa slodzi.
 • KESLA C645T modeļa kravnesību palielina šūpojošā tandēma ass.
 • Hidrauliskās disku bremzes ir pieejamas pēc izvēles.
 • KESLA C645S-II šasijas var aprīkot ar hidrauliski savienotu jūgstieni kā papildaprīkojumu.
 • Šķeldošanas iekārta ir uzstādīta uz nolaižamās ass piekares, un pneimatiskās bremzes ietilpst standarta aprīkojumā.
 • Modeļa 645T-II kravnesību palielina tā šasijas konstrukcija.

Lietotājam draudzīgais KESLA C860 trumuļa šķeldotājs ir piemērots efektīvas enerģētiskās koksnes – izaugumu, zaru koksnes un stumbru koka šķeldošanai.

 • Liela (600 x 800 mm) padeves atvere, labs padeves galds ar augstām malām un hidrauliski augšējie un apakšējie padeves veltņi.
 • Šķeldotāja rāmis ir izgatavots no izturīga 25 mm bieza tērauda.
 • Gludās konstrukcijas šķeldotājam ir vairākas apkopes atveres, kas atvieglo šķeldotāja tīrīšanu.
 • KESLA C860T ir efektīvs, ar traktoru darbināms šķeldotājs.

Kontakti

Kesla iekrāvēji

Visi KESLA iekrāvēji ir izstrādāti efektivitātei un izmantojamībai, kā arī darba drošībai. Katrs iekrāvējs ir stipra spēka, sasniedzamības un veiklības apvienojums. Praksē tas tiek parādīts ar darba precizitāti, komfortu un jaudu – iekrāvējs reaģē uz vadības ierīcēm gandrīz tāpat kā lasot vadītāja domas. Daudzi iekrāvējos izmantotie strukturālie risinājumi ir balstīti uz lieljaudas profesionālajiem celtņiem, kurus izmanto kravas automašīnās un mežizstrādes mašīnās, un tas padara KESLA par ārkārtīgi izturīgu un uzticamu partneri meža darbos.

Iekrāvējs KESLA 202T ir savietojams ar KESLA 104 piekabi. Iekrāvēju var uzstādīt vai nu uz A-rāmja stabilizatoriem ar montāžas plāksni, traktora aizmugurējās ass apvalka vai uz trīspunktu sakabes. Iekrāvējs ir pieejams ar mehānisku, hidraulisku vai elektrisku vadības vārstu.

Iekrāvēju var aprīkot ar ekskavatora strēli un kausiem vai ar 40 LFe gājiena atdalītāju.

Iekrāvējs KESLA 203 ir savietojams ar 104. piekabes modeļiem. To var uzstādīt uz A-rāmja stabilizatoriem (ar montāžas plāksni), uz traktora aizmugurējās ass apvalka vai uz trīspunktu sakabes. Ir pieejami mehāniskie, servohidrauliskie un elektriskie vadības vārsti.

Iekrāvēja lietojumu var paplašināt, aprīkojot to ar ekskavatora strēli un kausu vai ar gājiena atdalītāju 40LFe.

Iekrāvējs KESLA 204T ir savietojams ar 104. piekabes modeļiem. To var uzstādīt uz A-rāmja stabilizatoriem (ar montāžas plāksni), uz traktora aizmugurējās ass apvalka vai uz trīspunktu sakabes. Ir pieejami mehāniskie, servohidrauliskie un elektriskie vadības vārsti. Modelis ir pieejams tikai ar diviem pagarinājumiem.

Iekrāvēja lietojumu var paplašināt, aprīkojot to ar gājiena atdalītāju 40LF/e.

Spēcīgie KESLA 300 sērijas iekrāvēji ir veidoti lieljaudas izmantošanai. Iekrāvējs KESLA 303 ir pieejams tikai ar vienu pagarinājumu. Tas ir savietojams ar 104. un 114. sērijas piekabes modeļiem.

KESLA 303 modeļa iezīmes:

 • Lietā četrcilindru pagrieziena sistēma ar eļļas vannu un 380 grādu pagrieziena leņķi.
 • Pateicoties platleņķa savienojumam un optimizētam izlices garumam, iekrāvējiem ir izcilas iekraušanas īpašības visās izlieces pozīcijās, tāla sniedzamība, lieliska celtspēja un pagrieziena griezes moments to izmēru diapazonā.
 • Ļoti augstas kvalitātes materiāli.
 • Plaša darba ģeometrija, līdzīga profesionālajiem iekrāvējiem.
 • Iekrāvējam KESLA 303 standarta komplektācijā ietilpst CR300-rotators un saite ar šūpošanās slāpētāju.
 • Mehāniska divu sviru vadība standarta aprīkojumā.
 • KESLA proG20 satvērējs ar gultņiem (0,18 m2) standarta aprīkojumā.
 • Ilgi kalpojoši gultņi, pateicoties ārkārtīgi zemajam berzes koeficientam.

Jaudīgais KESLA 305 iekrāvējs ir paredzēts ārkārtīgi smagam darbam. Iekrāvēju var uzstādīt uz liela traktora aizmugurējās ass apvalka, lielas meža piekabes, mežistrādes mašīnas stieņa, vai arī to var izmantot, piemēram, padevei uz šķeldotājiem.

KESLA 305 ir plaša darba ģeometrija, līdzīga profesionālajiem iekrāvējiem.

Tam ir ērti īsa pacelšanas strēle ar tālas sniedzamības priekšrocībām. Ārējai strēlei ir platleņķa savienojums, kas nodrošina lieliskas iekraušanas īpašības tuvās vietās. Iekrāvēju celtspēja un griezes moments ir izcili.

Jaunais KESLA 314 iekrāvējs pats par sevi ir meža elements. Pat ar vienu pagarinājumu tā sniedzamība ir pārsteidzoša – 7,1 m. Iekrāvējam ir ļoti liela celtspēja, salīdzinot ar tā lieluma klasi, lai gan nepieciešamā eļļas plūsma ir ļoti saprātīga. Celtņa iekraušanas ģeometrija ir lieliska, un celtnis labi novietojas piekabē transportēšanas stāvoklī. Īpašu stabilitāti panāk ar 300. sērijas A rāmja stabilizatoriem vai ar izturīgiem Flapdown stabilizatoriem.

Iekrāvējs ir piemērots trīspunktu sakabes montāžai ar pielāgotu aizmugures platformas stiprinājumu vai uzstādīšanai uz piekabes jūgstieņa. Saderīgas piekabes var atrast 114., 124., 144. un 12. izstrādājumu saimē.

Iekrāvēju var aprīkot vai nu ar tradicionālo mehānisko vadību vai ar hidraulisko vai elektrisko priekšpilotu. Elektriskā vadība ir aprīkota ar ērti lietojamu KESLA proC vadības sistēmu.

Kontakti

Kesla piekabes

KESLA traktoru aprīkojums ir pirmā izvēle mežkopības darbā – neatkarīgi no tā, vai esat lauksaimnieks,
kuram pieder mežs, vai pakalpojumu sniedzējs. KESLA klāstā atradīsiet tādu mežkopības aprīkojumu kā
mežsaimniecības piekabes, hidromanipulatorus, kokmateriālu un bioenerģētiskās koksnes satvērējus,
pakāpju atzarotājus, hārvesterus, kā arī koksnes šķeldotājus.

Pārvietojiet kokmateriālu ar mežsaimniecības piekabi
KESLA mežsaimniecības piekabes ir īpaši izturīgas. Pat sarežģīta reljefa apstākļos pa mežu šīs piekabes
pārvietojas bez piepūles. Piekabēm ir pieejamas dažādas piedziņas, bremžu un riepu opcijas. Turklāt,lai uzlabotu lietderīgumu, piekabēm ir pieejams plašs papildaprīkojums.
Ātra kokmateriāla satveršana ar jaudīgu hidromanipulatoru.
KESLA iekrāvēji ir izslavēti ar savu spēku un izturību. Iekrāvēji ir pieejami dažādos izmēros. Ir pieejama
mehāniska, hidrauliska, un elektriska iekrāvēja vadības opcija. Izmantojot papildaprīkojumu, varat paplašināt iekrāvēja lietošanas iespējas. Uzņēmumam KESLA ir labākie proG kokmateriāla un bioenerģijas koksnes satvērēji, kā arī piederumi kokmateriālu zāģēšanai.
Kokmateriālu apstrāde ar pakāpju atzarotāju, hārvesteru vai šķeldotāju.
Uzņēmums KESLA piedāvā arī traktoru aprīkojumu. Izmantojot pakāpju atzarotāju, kokmateriālu iespējams viegli atzarot un sagarināt. Hārvestera satvērēju var pievienot lielākiem iekrāvējiem, tādējādi, ja nepieciešams, traktoru varēs izmantot mežizstrādes darbos. Attiecībā uz šķeldotāju traktora darbinātam šķeldotājam ir pieejamas vairākas alternatīvas.

KESLA 104 sērijas mežsaimniecības piekabes ir lieliski piemērotas lokālai kokmateriālu transportēšanai vai nelieliem līgumdarbiem. Piekabes kravas laukums ir 2 m2. Abu sēriju piekabes ir aprīkotas arī ar rāmja paplašinājumiem, tādēļ iespējams pārvadāt arī garākus materiālus. KESLA 114HD versijas ir aprīkotas ar hidraulisko Robson spirāles piedziņu.

KESLA 104 sērijas mežsaimniecības piekabes ir lieliski piemērotas lokālai kokmateriālu transportēšanai vai nelieliem līgumdarbiem. Piekabes kravas laukums ir 2 m2. Abu sēriju piekabes ir aprīkotas arī ar rāmja paplašinājumiem, tādēļ iespējams pārvadāt arī garākus materiālus. KESLA 114HD versijas ir aprīkotas ar hidraulisko Robson spirāles piedziņu.

HD versijas ir aprīkotas ar hidraulisko spirāles piedziņu. Ar šo piedziņu piekabes ir piemērotas darbam vissmagākajos apstākļos, piemēram, uz mīkstas augsnes vai dziļā sniegā. Aktivizējot hidraulisko piedziņu, dzenošā spirāle sāk griezties, rada spiedienu
pret riteņiem un tiek aktivizēta piedziņa. Spirāles piedziņa ir paredzēta tūlītējai papildu enerģijai.

KESLA 124 SĒRIJA ir piemērota līgumdarbam
KESLA 124 sērijas mežsaimniecības piekabes ir lieliski piemērotas lokālai liela apjoma kokmateriālu transportēšanai vai līgumdarbiem. Modeļa sērijā iekļauta H versija, kuru vēlāk iespējams aprīkot ar hidrauliskā rullīša piedziņu un HD versija ar aktīvu rullīša piedziņu. Modeļa iekraušanas zonas laukums ir 2,6 m2. Šo sēriju piekabes ir aprīkotas arī ar šasijas paplašinājumiem, tādēļ iespējams pārvadāt arī garākus materiālus. Piekabes darba komplektāciju veido tādi piederumi kā papildu statņu turētāji, gaismas, instrumentu
kaste un satvērēja balstenis

KESLA 144 un 12 sērija ir profesionāļa izvēle.
KESLA 144 un 12 sērijas piekabes ir ļoti piemērotas līgumdarbam. Iekraušanas laukums ir vairāk nekā 3 m2, un bruto nestspēja ir 12 tonnas. KESLA 144 sērijas piekabe ir pieejama gan ar hidraulisko rullīša piedziņu, gan ar rumbas piedziņu. Piekabe ar rumbas piedziņu ir pieejama kopā ar KESLA proTRACTION vilces piedziņas vadības sistēmu. KESLA 12 sērijas mežsaimniecības piekabēm ir gan stingrās mehāniskās, gan hidrostatiskās piedziņas iespēja.

HD versijas ir aprīkotas ar hidraulisko spirāles piedziņu. Ar šo piedziņu piekabes ir piemērotas darbam vissmagākajos apstākļos, piemēram, uz mīkstas augsnes vai dziļā sniegā. Aktivizējot hidraulisko piedziņu, dzenošā spirāle sāk griezties, rada spiedienu
pret riteņiem un tiek aktivizēta piedziņa. Spirāles piedziņa ir paredzēta tūlītējai papildu enerģijai. ND versija ir aprīkota ar rumbas motoru. 2WD modeļiem rumbas motori atrodas aizmugurējā asī. 4WD modeļiem rumbas motori atrodas visos četros riteņos. Lai nodrošinātu labāku nestspēju un saķeri, ND piekabju riepām var izmantot kāpurķēdes vai ķēdes.

Kontakti

Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo