FMG kopšanas tehnika (birstes)

FMG uz traktora uzmontējamo ielu slaucītāju klāstu veido savākšanas, mehāniskās atvēršanas, kausa, vieglā stieņa un atvērtās ielu slaucīšanas mašīnas. Jūs varat atrast piemērotu risinājumu ielu un ceļu, pilsētu un lauku teritoriju, šauru ielu un plašu teritoriju vai pat lidostu apgaismojuma sistēmu tīrīšanai. Ar FMG ielu slaucīšanas ierīcēm Jūs bez pūlēm varat novākt smiltis, sniegu, putekļus vai koku lapas.

 

FMG kausa ielu slaucītājiem ir sānu slaucītājs vienā vai abās pusēs. Sānu slaucītājam ir hidrauliski darbināms rāmis ar balstiekārtu, kas ļauj precīzi slaucīt bruģakmeņus. Sānu slaucītājus var mehāniski pagriezt slaucīšanas virzienā uz priekšu vai atpakaļ, nodrošinot vairākas slaucīšanas alternatīvas. Katrs sānu slaucītājs nodrošina 0,5 m papildu darba platumu, un sānu slaucītājus var izmantot vienlaikus vai atsevišķi. Sānu slaucītāja paketi var uzstādīt arī uz esošajiem kausa slaucītājiem.

Kontakti

FMG greideri

Ar FMG traktora greideri Jūs varat pārveidot grants ceļus vasarā un ziemā noņemt biezu, sacietējušu ledu. Spēcīgs traktors un vilkšanas tipa greiders var aizstāt pat pilnīgu motora greideri. Traktora greidera kalpošanas laika izmaksas ir ievērojami zemākas nekā specializētai mašīnai. Ar parastu traktoru, kas aprīkots ar greideri, sniega arklu, ielu slaucītāju un citiem agregātiem, var paveikt visus ceļa uzturēšanas darbus.

FMG ceļu greideri ir lielisks un ekonomisks risinājums grants ceļu uzturēšanai. Ceļu greiderus var vilkt ar vidēja vai liela izmēra lauksaimniecības traktoriem un vadīt ar kursorsviru, izmantojot traktora hidrauliku. Kursorsviras vadība ļauj veikt visus nepieciešamos pielāgojumus, piemēram, pazemināšanu, pacelšanu un nolaišanu. Balansēšanas stienis palīdz uzturēt optimālu regulējumu. Kā papildaprīkojums ir pieejams hidrauliski darbināms akmeņu grābeklis. Visiem FMG traktora velkamajiem ceļu greideriem ir riteņu blietētājs, kas uzreiz saspiež greiderēto virsmu, novēršot virsmas materiāla pārmērīgu izžūšanu.

Visi velkamā greidera spārni ir piestiprināti pie rāmja ar skrūvēm, un lielāko spārnu var pagriezt šķīdoņa un ledus novadīšanas pozīcijā. Pieskrūvētie spārni atvieglo piegādi no rūpnīcas, jo greideri var iekraut standarta kravas automašīnās.

FMG velkamā tipa ceļu greideru klāsts sastāv no četriem modeļiem dažāda lieluma ceļiem un traktoriem:

  • Mazākais modelis ir TLN250, kas ir ideāli piemērots 3–4,5 m platiem ceļiem.
  • TLN370 ir piemērots 3,5–5 m platiem ceļiem.
  • TLN430 piemērots 5–6 m platiem ceļiem.
  • TLN570 ceļiem, kuru platums ir līdz 7 m.

Ieteicamā minimālā vilkšanas traktora jauda ir 120 ZS un ieteicamais svars no 5000 kg līdz 8000 kg atkarībā no greidera modeļa un vēlamā darba dziļuma. Ir svarīgi, lai greidera izmērs būtu piemērots ceļam, lai panāktu optimālu pazemināšanu. Pareizs ceļa virsmas profils palīdz novērst bojājumus, piemēram, pēc stiprām lietavām.

 

FMG velkamo ceļu greideru klāsts piedāvā daudz papildu aprīkojuma un asmeņu variantu atbilstoši klienta vajadzībām.

Kursorsviras vadība padara ceļa nolīdzināšanu vienkāršu un precīzu, kā arī iemācīties vadīt ir viegli. Parasti kursorsvira ir savienota ar traktora roku balstu, bet to var savienot arī ar sānu paneli. Gludu un precīzu kustību nodrošina proporcionālie vārsti, kas atrodas vadības blokā ceļa greidera priekšējā labajā stūrī. Tajā pašā blokā ir arī procesors, kas ir uzstādīts ar gludiem gumijas amortizatoriem, lai novērstu spēcīgo vibrāciju no rāmja.

Kursorsviras vadība ir iespējama ar dažāda veida hidrauliku, taču visefektīvākā alternatīva ir jauda, kas pārsniedz hidrauliku. Traktoros ar modernu hidrauliku (piemēram, Valtra Smart Touch modeļos) nav nepieciešama atsevišķa vadības kursorsviru vadība, jo var izmantot paša traktora precīzo hidrauliku.

Kontakti

FMG sniega tīrīšanas agregāti

FMG sniega lāpstas ir augstas kvalitātes un izcili efektīvas. Mūsu produktu klāsts sastāv no lauka, tauriņveida, buldozera, savienotā, savācošā un aizmugurē savācošā sniega lāpstas traktoram. Darba platums svārstās no 173 līdz 504 cm.

FMG 2014. gadā ieviesa jaunu tauriņveida sniega arklu sēriju. Mūsu jaunie tauriņveida arkli sastāv no diviem ārējiem arkla spārniem, kas nodrošina lieliskas sniega izmešanas iespējas abās pusēs, kā arī optimālu sniega stumšanu pagalmos un laukumos. Arkla spārns labi griežas uz abām pusēm, un sniegu var izmest uz augstām nogāzēm pat ar tik mazu ātrumu kā 15–20 km/h.

FMG ir ieviesis arī tauriņveida arkliem paredzētu jauninājumu. Sniega arkla kurpes tagad var aizstāt ar riteņiem, ļaujot asmeni noregulēt tieši virs ceļa virsmas un tādā veidā saudzēt asmeni un kurpes. Šī funkcija ir patiešām noderīga, arot agrā ziemā vai uz asfaltētiem ceļiem.

Jaunās FMG tauriņveida sniega arklu sērijas apakšējais spārns ir taisns, bet augšējais spārns ir horizontāli leņķī vērsts uz priekšu, kas braukšanas radītajam vējam ļauj notīrīt spārnu un palīdz izmest sniegu uz ceļa nogāzes. Turklāt jaunais vizieris augšējā spārna augšdaļā neļauj sniegu uzpūst uz motora pārsega un priekšējā stikla.

Jaunā hidrauliskā piekare darbojas kā amortizators, efektīvi slāpējot ceļa seguma radītās vibrācijas. Šķēršļa gadījumā cilindra virzulis virzās uz priekšu kopā ar akumulatoru, un korekciju atpakaļ viegli veic ar pamata hidrauliku.

Asmeņa standarta leņķis ir 45 grādi, ko var regulēt braukšanas laikā, pārvietojot balstiekārtas cilindru uz priekšu vai atpakaļ. Piekares cilindra regulēšana maina spārna vertikālo leņķi, tādējādi mainot sniega mešanas īpašības. Hidrauliskās piekares jutīgumu var regulēt arī ar sprostvārsta palīdzību.

Jaunā tauriņveida sērija ir izturīga, tāpēc to var izmantot uz lielākiem traktoriem un frontālajiem iekrāvējiem. Formā metinātie spārni nodrošina papildu stingrību, un balsti ir izturīgi. Neskatoties uz lielāku svaru, jaunie arkli ir viegli vadāmi, pateicoties īsajam arkla korpusam un smaguma centram, kas atrodas tuvu adapterim. Pateicoties optimālajam asmeņu leņķim un spārnu izliekumam, jaunos arklus ir arī viegli stumt, kas labvēlīgi ietekmē degvielas patēriņu.

Spārna peldošo darbību kontrolē peldošā josla starp spārnu un arkla korpusu. Pats spārns ir savienots ar trim ieeļļotām un nosprostotām tapām, bet sānu kustībai ir seši plastmasas gultņi. Plastmasas gultņi palīdz samazināt nodilumu un efektīvi mazina arkla braukšanas troksni. Spārna pagriešanu vada ar diviem hidrauliskiem cilindriem 80 mm diametrā, kas ļauj veikt laidenu pagriešanos no 0 līdz 36 grādiem uz labo pusi un no 0 līdz 30 grādiem uz kreiso pusi.

Sniega arkls ir aprīkots ar regulējamām kājām, kas ļauj precīzi noregulēt augstumu ar 3 mm soli. Abas kājas atrodas tuvu stūriem, nodrošinot vislabāko iespējamo tīrīšanas precizitāti. Kāju regulēšanas diapazons ir 300 mm, kas ir pietiekams visām vajadzībām un asmeņu tipiem.

FMG arkli ir izgatavoti no augstas klases tērauda. Gatavās metinātās detaļas tiek mazgātas ar karstā spiediena mazgātāju, lai pirms pārklāšanas rūpīgi notīrītu virsmu. Pati krāsa ir elastīga Normadur, kas kopā ar iepriekšējās pārklāšanas procesu nodrošina lielisku virsmas apdari.

FMG tauriņveida sniega arkliem ir līdzīgi maināmi adapteri, kādi atrodami uz mūsu lauka arkliem, kas nepieciešamības gadījumā ļauj ātri mainīt adapteri.

Jaunā FMG sniega arklu sērija ir pieejama ar vienmērīgu asmeni (standarta), perforētu asmeni, perforētu gumijas asmeni, gumijas asmeni un cietā metāla asmeni. Pēc izvēles ir pieejami LED dienas gaitas lukturi. Arkli tiek piegādāti ar visu galveno armatūru saskaņā ar klienta pasūtījumu.

FMG savienotie sniega arkli ir īpaši izstrādāti vietām un ceļiem ar dažādu darba platumu. Savienotie arkli ir lieliski piemēroti sniega savākšanai un aršanai, kā arī sniega pārvietošanai uz laukumu malām.
FMG savienotajiem sniega arkliem ir stīvas atsperes, kas padara tos par ideāliem šķīdoņa un ledus tīrīšanai. Tie ir arī aprīkoti ar atlaišanas mehānismu, kas kopā ar bloķēšanas vārstu uzlabo drošību.
FMG savienotie sniega arkli ir aprīkoti arī ar īpašu peldošu adapteri, kuru ir viegli mainīt atbilstoši vajadzībām.
Savienotie arkli ir pieejami ar vienmērīgu asmeni (standarta), perforētu asmeni* vai perforētu gumijas asmeni. Var norādīt arī elektronisko vārstu un akumulatoru.

Kontakti

Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo