JAUNAIS Fendt 700 Vario Gen7

Fendt 700 Vario Gen7 modeļi

720 Vario Gen7 149 kW 203 zs
722 Vario Gen7 164 kW 223 zs
724 Vario Gen7 179 kW 243 zs
726 Vario Gen7 193 kW 262 zs
728 Vario Gen7 221 kW 303 zs

 

You Dreamt It. We built it.

 

Jaunais Fendt 700 Vario Gen7.
Iedvesmojoties no mūsu klientu vajadzībām un idejām radīt labākās inovācijas un tehnoloģijas, Fendt ir izstrādājis traktoru, kas nosaka jaunus standartus pasaules tirgū— Fendt 700 Vario Gen7.

Daži svarīgākie fakti par Fendt 700 Vario Gen7.

• Jaudas segments 203 – 303 zirgspēki
• Jaunās paaudzes dzinēji no AGCO Power: 7,5 l tilpums, 6 cilindri
• Dzesēšanas koncepcija: Koncentriskā gaisa sistēma (CAS) ar spiediena ventilatoru (līdzīgi kāFendt 1000 Vario)
• Jauna VarioDrive transmisija (TA 190) ar mainīgu visu riteņu piedziņu; līdz 60 km/h
Fendt iD zema dzinēja apgriezienu koncepcija. Nominālie dzinēja apgriezieni tikai 1700 apgr/min.
• Izcila manevrētspēja: pagrieziena rādiuss tikai 11,8 m ar 600/70 R30 priekšējām riepām
• Augstas veiktspējas hidraulika: līdz 220 l/min, aizmugurējā uzkare ar slodzes samazināšanas/reljefa kopēšanas vadību. Hidrauliskais augšējais vilcējstienis (mugurkauls) ar pacelšanas asistentu
• Jaunās paaudzes frontālais iekrāvējs: Fendt CargoProfi 6100 – izcila iekraušanas veiktspēja apvienojumā ar teicamu manevrētspēju 300 ZS klasē
• Riepas ar diametru līdz 2,05 m (salīdzinot ar 1,95 m Fendt 700 Vario Gen6)
VarioGrip integrētā riepu spiediena sistēma
• Ārkārtīgi zema jaudas un svara attiecība, tikai 30,5 kg/zs jaudīgākajam modelim Fendt 728 Vario
FendtONE darbības filozofija: FendtONE vadītāja darba vieta
• Drošības palīgsistēmas: piekabes bremžu palīgsistēma (ABS), Fendt stabilitātes kontrole (FSC)

Kontakti

Noliktava - Fendt Rollector 130

12 300,00

Iespēja ietīt rulonus no 0.90 m – 1.30 m
Vadības pults elektriska
Automātiskās rulonu ietišanas funkcijas
Dažādu rulonu ietīšanas parametru iestatījumi

Noliktavā pieejamas divas vienības.

Noliktava - Fendt Rotana 180V Xtra

45 000,00

Iespējamais rulonu izmērs – 0, 70 m – 1, 80 m
Rulonu platums – 1, 23 m
Siksnu skaits – 4 gb
Vāla pacēlāja platums – 2.25 m
Smalcināšanas nažu skaits – 25 gb
Hidrauliski nolaižama grīda zem smalcinātāja
VarioNet tīkla sistēma
E-Link kontroles pults
Centrālā ķēžu smērēšanas sistēma

Noliktava - Fendt Rotana 130 F Xtra

40 000,00

Rulona izmērs 1.25×1.23
Vadības pults
Automātiskā ķēžu smērēšanas sistēma
Automātiskā gultņu smērēšanas sistēma
Ruļļu skaits kamerā 18 gb
Smalcinātājs
Nolaižama smalcinātāja grīda

Noliktava - Fendt Slicer 3670 TLXKC aizmugurējā pļaujmašīna

17 000,00

– Aizmugurējā disku pļaujmašīna
– Darba platums 3.60 metri
– Disku skaits 7 gb.
– Nažu skaits uz diska 2 gb
– Svars 1500 kg
– Disku pārslodzes aizsardzība
– Mehāniska aizsardzība
– Nepieciešamais apgriezienu skaits 1000 apgr/min

 

 

Fendt rituļu ietinējs

Ideāla lopbarība, viss iesaiņots.
Jūs visu gadu smagi strādājat, lai saviem dzīvniekiem iegūtu vislabāko barību. Un, lai pārliecinātos, ka šī barība ilgu laiku ir izmantojama, nezaudējot vērtīgas uzturvielas, mēs esam izstrādājuši Fendt Rollector ķīpu ietinēju. Mūsu rituļu ietinēji ir lieliski pielāgoti jūsu vajadzībām un atbilst  visaugstākajām prasībām. Ar dažādiem izmēriem un iespējām izvēlēties. Bet visiem veltņiem ir viena kopīga iezīme – tie ir ļoti maigi pret ķīpām, lai iegūtu vislabāko padeves kvalitāti

Kontakti

Noliktava - FENDT Slicer 310 FQ-KC priekšējā pļaujmašīna

19 500,00

– Priekšējā disku pļaujmašīna
– Darba platums 3.00 metri
– Disku skaits 6 gb.
– Nažu skaits uz diska 2 gb
– Svars 1150 kg
– Disku pārslodzes aizsardzība
– Mehāniska nobīde uz sānu
– Nepieciešamais apgriezienu skaits 1000 apgr/min

Noliktava - FENDT Former 1402 Vālotājs

19 200,00

– Darba platums 5.75 – 6.65
– Vāla platums 0.60-1.90
– Vālu skaits 1 vai 2
– Rotoru skaits 2 gb
– Roku skaits uz rotora 10/12
– Dubulo zaru skaits uz katras rotora rokas 4
– Rotoru amortizācija
– Transporta garums 6.65
– Svars 1550 kg

Fendt Savācējpiekabe Tigo

Elastīgs. Kompakts. Spēcīgs. Fendt Tigo XR un PR.

Vislabākā lopbarības kvalitāte. Milzīga iekraušanas vieta. Ātra izkraušana. Fendt Tigo PR un XR savācējpiekabes atbilst šīm prasībām. Daudzfunkcionālā starpsiena ar VarioFill nodrošina vēl 6 m³, radot iespaidīgu iekraušanas tilpumu. Vai tā būtu skābbarība vai siens: automātiskā iekraušana ar nepārtraukti regulējamu priekšsagatavošanas spiedienu izmanto katru kubikmetru un aktīvi palīdz izkraušanas procesā. Rezultātā tiek iegūta tīra, iztukšota piekabe un augstākās kvalitātes lopbarība.

Droša trajektorija. Ērta braukšana.

Ar Fendt Tigo jūs vienmēr saglabājat pareizo trajektoriju, gan braucot pa zemieni, gan pa ceļiem vai sarežģītu reljefu. Lai kāds būtu slīpums, ar Fendt Stability Control (FSC) transportlīdzeklis vienmēr atrodas līdzeni. Stabilitāte ir iespaidīga – pat pagriezienos ir jūtama drošība un vienmērīgs braukšanas komforts ar visām kravu.

Izmantošana vienmēr par 100 procentiem.

Neatkarīgi no tā, vai savācat masu paši vai iekraušanu veic cita mašīna, Fendt Tigo vienmēr nodrošina vislabāko darbību. Ar daudzpusīgo Fendt Tigo var strādāt produktīvi un elastīgi, un novākt ražu, nezaudējot kvalitāti. Tā ir ideāla kompaktuma un inovāciju kombinācija. Tā iegūst jūsu simpātijas ar efektīviem argumentiem:

– Liels iekraušanas tilpums no 31 m³ līdz 54 m³ (DIN) ar vieglu un kompaktu konstrukciju

– Lejupvērsto spiedienu uz padevi var regulēt ekrānā

– Daudzfunkcionāla starpsiena ar VarioFill, kas griežas par 80°

– Mazs atstatums starp masas pacēlāju un griešanas rotoru

– Tiešs, izturīgs pārvads, kam nav nepieciešama apkope, eļļas vannā

– Paralēla ISOBUS darbība, izmantojot piedziņas sviru, termināli Varioterminal un iekraušanas transportlīdzekļa termināli

– Var izvēlēties opciju, kad Tigo XR vada traktoru ar TIM piemērotu funkciju (traktora agregāta pārvaldība)

– Īpaši plats, hidraulisks, īpaši produktīvs masas pacēlājs pēc izvēles

– Pieejams ar FlexSharp nažu asinātāju

– Vienmēr gatavs izmantošanai kā iekraušanas piekabe un ražas novākšanas transportlīdzeklis, bez jebkādas pārveidošanas

Ideāla komanda = Fendt Vario + Fendt Tigo Kopā šīs abas mašīnas veido komandu ar vislabāko produktivitāti un lietderīgo slodzi. Fendt Vario traktors ir iespaidīgs ar savu lielo lietderīgo slodzi un inteliģento, vieglo konstrukciju, bet Fendt Tigo savācējpiekabe ir vislabākais sabiedrotais – tā ir viegla vilkšanai un kompakta. Pateicoties revolucionārajai starpsienai, šis transportlīdzeklis ir par veselu metru īsāks nekā tā sāncenši. Ar TIM piemērotu funkciju (traktora agregāta pārvaldība) Fendt Tigo XR vada Fendt Vario atbilstoši tā jaudai un ātrumam. Tā ir ideāla komanda.

Optimāla savākšanas jauda ar paplašinātu masas pacēlāju. Uzlabotais Fendt Tigo masas pacēlājs palielina iekraušanas savācējpiekabes produktivitāti. Ar septiņām zaru rindām un 1,90 m (PR) un 2 m (XR) platumu Fendt Tigo nodrošina tīru grābšanu. Mazais masas pacēlāja diametrs piešķir zariem lielu perifērisko ātrumu. Fendt Tigo masas pacēlājs atrodas tuvu rotoram, nodrošinot ātru un tīru kultūraugu plūsmu. Rezultāts: optimāla grābšana un lopbarības padeve uz griešanas rotoru, pat strādājot ar īsu, sausu zāli. Pēc izvēles ir pieejams ļoti plats hidrauliski darbināms masas pacēlājs 2,00 m (PR) vai 2,20 m (XR) platumā. Hidrauliskā masas pacēlāja opcija ir aprīkota ar pārvadu bez ķēdes un bez nepieciešamības veikt apkopi, ar bezpakāpju ātruma iestatījumiem. Ar šo plato masas pacēlāju var vienmērīgi braukt vālā un viegli apstrādāt stūrus. Augstākās klases efektivitāte.

Aizsargā zāles segumu, ideāli sekojot zemes kontūrām. Kopējošais rullis aizsargā masas pacēlāju no ieduršanās zemē, vadot to. Tas saglabā atbilstošu klīrensu pat uz cieta un nelīdzena reljefa, un pārslīd pāri netīrumiem. Līdz ar inteliģento tehnoloģiju tas nodrošina atbalstu tikai nepieciešamības gadījumā un netiek darbināts visu laiku. Sekošanas rulli var iestatīt atsevišķi, atkarībā no ražas novākšanas apstākļiem. Fendt Tigo ne tikai nodrošina optimālu lopbarības kvalitāti, bet rūpējas arī par augsnes aizsardzību. Regulējamie kopējošie riteņi, ko vada ar pagrieziena ritenīšiem, balsta masas pacēlāju un arī aizsargā zāles segumu, pat veicot maza rādiusa pagriezienus uz lauka.

Vienmērīgi rezultāti. Veiksmīgas ražas novākšanas pamatā vienmēr ir vislabākais masas pacēlājs. Lai palīdzētu to īstenot, Fendt Tigo starp masas pacēlāja zariem ir plastmasas sloksnes. Gan mitrumā, gan sausumā – pateicoties plastmasai, berze vienmēr ir maza un atsevišķi apvalki ir mazāk pakļauti piesārņojumam. Ar Fendt Tigo svarīga ir gan tīrība, gan produktivitāte. Lai to sasniegtu, vāla piespiedējrullis vienmērīgi spiež uz vālu un vienlaicīgi palīdz masas pacelšanas konveijera efekta radīšanā. Vāla piespiedējruļļa un no atsevišķiem metāla stieņiem gatavotas slokšņu plates mijiedarbība samazina berzi un nodrošina vienmērīgu kultūraugu masas plūsmu.

Viss tiek kontrolēts! Fendt Tigo sakabes elementa pozīcijas kontrolierīce rūpējas par precīzu iekraušanas pozīcijas kontroli. Sensors mēra masas pacēlāja kustības un pielāgo sakabes elementu. Kādas ir jūsu priekšrocības? Pastāvīga padeve un pilnīga kultūraugu masas plūsma, pat braucot lielā ātrumā.

 

Kontakti

Fendt disku pļaujmašīna Slicer

Pļaujmašīnas visām vajadzībām.

 

Ideālu lopbarību var novākt tikai ar ideālām mašīnām. Fendt Slicer disku pļaujmašīnas nodrošina ideālu, pastāvīgu pļaušanas augstumu, lai sasniegtu iespaidīgus pļaušanas rezultātus. Jūs būsiet pārsteigti par lopbarības kvalitāti. Lieliska jauda – mēs apvienojam Slicer priekšējo pļaušanas ierīci ar “Butterfly” tipa pļaujmašīnu aizmugurē; tā ir nepārspējama pļaušanas pieredze, kas balstīta uz viedu detaļu izmantošanu.

Fendt Slicer disku pļaujmašīnas ir veidotas pēc jūsu praktiskajām prasībām. Inteliģentā, vieglā konstrukcija un maksimāls kalpošanas laiks Fendt ir apvienoti, nodrošinot vieglu lietošanu un mazu degvielas patēriņu. Inovatīvi pārvadi samazina degvielas prasības. Izvēlieties kādu no 16 priekšējām pļaujmašīnām un 26 aizmugurējām/sānu pļaujmašīnām – tā ir pareizā kombinācija visām prasībām.

Pļāvuma tiesu augstāk par citiem.

 

Mūsu velkamajās Fendt Slicer pļaujmašīnās ar transportēšanas rāmi pats svarīgākais ir pielāgojamība. Tajās jauda ir apvienota ar pielāgojamību tā, kā nekad iepriekš. Ar vidējo sakabes elementu jūs varat izlemt, vai vēlaties izmantot pļaujmašīnu traktora kreisajā vai labajā pusē. Lai iegūtu izcilu sniegumu, izmantojiet velkamo Slicer disku pļaujmašīnu kopā ar Slicer priekšējo pļaujmašīnu.

Fendt Slicer FQ darbina cilindrisks zobrats un šim modelim ir inovatīvākā tehnoloģija, lai jūs vienmēr sasniegtu vislabākos rezultātus. Šai priekšā piekabināmajai pļaujmašīnai 3D kopēšana ir vairāk nekā frāze. Velkamā modeļa 3D kopēšana notiek gan šķērsvirzienā, gan garenvirzienā. Tas nozīmē, ka jūs varat iegūt ideālu un tīru pļāvumu pat kalnainā apvidū. Pļaujmašīnas pēdas slīpumam tiek automātiski sekots no -6 līdz +15°; tas tiek precīzi pielāgots pļaujmašīnas kustībām uz augšu un uz leju. Jūsu ieguvumi: pastāvīgs pļaušanas augstums, kas nodrošina augstākās kvalitātes lopbarību, pat grūtākajos darba apstākļos.
Fendt Slicer FQ modeļi:
Slicer 310 FQ (darba platums 3.12 m, 6 griešanas diski)
Slicer 310 FQ KC (darba platums 3.12 m, 6 griešanas diski)
Slicer 310 FQ RC (darba platums 3.12 m, 6 griešanas diski)
Slicer 360 FQ (darba platums 3.62 m, 7 griešanas diski)
Slicer 360 FQ KC (darba platums 3.62 m, 7 griešanas diski)
Slicer 360 FQ RC (darba platums 3.62 m, 7 griešanas diski)

Fendt Slicer FZ, kas paredzēta piekabināšanai priekšā, vada griezējdisks, izmantojot fiksētu rāmi. Inteliģentais velkamais modelis demonstrē savu prasmi uz jebkura, pat nelīdzena, reljefa. Lai palielinātu produktivitāti ražas novākšanas laikā un paātrinātu lopbarības žāvēšanas procesu. Slicer FZ pļaujmašīnas var aprīkot arī ar zaru vai ruļļa kondicionieri.
Fendt Slicer FZ modeļi:
Slicer 310 FZ (darba platums 3 m, 6 griešanas diski)
Slicer 310 FZKC (darba platums 3 m, 6 griešanas diski)
Slicer 310 FZRC (darba platums 3 m, 6 girešanas diski)

Mazs iestatīšanas laiks un liels darba ātrums ar labākajiem pļaušanas rezultātiem un mazu degvielas patēriņu – tās ir skaidras Fendt Slicer priekšējo pļaujmašīnu priekšrocības. Tām standartaprīkojumā ir arī droši novietots nažu bloks un ātrjaucamā nažu bloka turētājs. Tādējādi Fendt Slicer FP ir nepārspējama lietošanas viegluma ziņā.
Fendt Slicer FP modeļi:
Slicer 260 FP (darba platums 2.5 m, 4 griešanas diski)
Slicer 260 FPS (darba platums 2.5 m, 4 griešanas diski)
Slicer 310 FPK (darba platums 3 m, 6 girešanas diski)
Slicer 3060 FP (darba platums 3 m, 6 girešanas diski)
Slicer 3060 FPSL (darba platums 3 m, 6 girešanas diski)
Slicer 3060 FPKC (darba platums 3 m, 6 girešanas diski)
Slicer 3060 FPRC (darba platums 3 m, 6 girešanas diski)

Mūsu ISOBUS pļaujmašīnas kombinācija Slicer TLKCB ir vislabākā mašīna lielām saimniecībām un pakalpojumu sniedzējiem. Tādas unikālas detaļas un viedi risinājumi kā kompaktais leņķa pārvads, TurboLift griezējdiska izlīdzināšana, SafetySwing aizsargierīce pret triecieniem un BeMove siksnas regulēšana padara Fendt Slicer par produktīvu, izturīgu pļaujmašīnu, kas nodrošina maksimālu platības pārklājumu, un tā ir ļoti viegli lietojama ar standarta ISOBUS kontroli.
Fendt Slicer 9314 TLKCB (darba platums 9.3 m, 2 x 7 griešanas diski)

Kontakti

Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo