Noliktava - Ķēžu mulčeris Elho Tornado 560

18 100,00

Darba platums (mm): 1600

Sniedzamība no traktora centra (mm): 550

Hidrauliska izbīde uz sānu (mm): 1800

Nepieciešamie jūgvārpstas apgr. (rpm): 750

Bāzes mašīnas svars (kg): 1220

Ķēžu skaits: 2

Izlieces lenķis (uz augšu / uz leju): 90°/45°

Nepieciešamā traktora jauda no (kw/zs): 50/90

Minimālais rekomendētais traktora svars (kg): 5000

Nepieciešamais hidrizvadu pāru skaits (gb): 3

Hidraulikas spiediens (min/max, bar): 170/200

3 punktu uzkare: Cat 2

Ķēžu aizsargbarjera: Ir

Drošības sajūgs: Ir

Hidraulska mulčera galvas slīpuma regulēšana: Ir

Hidraulska mulčera galvas vāka atvēršana: Ir

Noliktava - Ķēžu mulčeris Elho Tornado 450

14 300,00

Darba platums (mm): 1600

Sniedzamība no traktora centra (mm): 4400

Hidrauliska izbīde uz sānu (mm): 1800

Nepieciešamie jūgvārpstas apgr. (rpm): 540

Bāzes mašīnas svars (kg): 800

Ķēžu skaits: 2

Izlieces lenķis (uz augšu / uz leju) 90°/40°

Nepieciešamā traktora jauda no (kw/zs) 50/68

Minimālais rekomendētais traktora svars (kg): 3500

Nepieciešamais hidrizvadu skaits (gb): 2

Hidraulikas spiediens (min/max, bar): 170/210

3 punktu uzkare: Cat 2

Ķēžu aizsargbarjera: Ir

Drošības sajūgs: Ir

FMG sniega tīrīšanas agregāti

FMG sniega lāpstas ir augstas kvalitātes un izcili efektīvas. Mūsu produktu klāsts sastāv no lauka, tauriņveida, buldozera, savienotā, savācošā un aizmugurē savācošā sniega lāpstas traktoram. Darba platums svārstās no 173 līdz 504 cm.

FMG 2014. gadā ieviesa jaunu tauriņveida sniega arklu sēriju. Mūsu jaunie tauriņveida arkli sastāv no diviem ārējiem arkla spārniem, kas nodrošina lieliskas sniega izmešanas iespējas abās pusēs, kā arī optimālu sniega stumšanu pagalmos un laukumos. Arkla spārns labi griežas uz abām pusēm, un sniegu var izmest uz augstām nogāzēm pat ar tik mazu ātrumu kā 15–20 km/h.

FMG ir ieviesis arī tauriņveida arkliem paredzētu jauninājumu. Sniega arkla kurpes tagad var aizstāt ar riteņiem, ļaujot asmeni noregulēt tieši virs ceļa virsmas un tādā veidā saudzēt asmeni un kurpes. Šī funkcija ir patiešām noderīga, arot agrā ziemā vai uz asfaltētiem ceļiem.

Jaunās FMG tauriņveida sniega arklu sērijas apakšējais spārns ir taisns, bet augšējais spārns ir horizontāli leņķī vērsts uz priekšu, kas braukšanas radītajam vējam ļauj notīrīt spārnu un palīdz izmest sniegu uz ceļa nogāzes. Turklāt jaunais vizieris augšējā spārna augšdaļā neļauj sniegu uzpūst uz motora pārsega un priekšējā stikla.

Jaunā hidrauliskā piekare darbojas kā amortizators, efektīvi slāpējot ceļa seguma radītās vibrācijas. Šķēršļa gadījumā cilindra virzulis virzās uz priekšu kopā ar akumulatoru, un korekciju atpakaļ viegli veic ar pamata hidrauliku.

Asmeņa standarta leņķis ir 45 grādi, ko var regulēt braukšanas laikā, pārvietojot balstiekārtas cilindru uz priekšu vai atpakaļ. Piekares cilindra regulēšana maina spārna vertikālo leņķi, tādējādi mainot sniega mešanas īpašības. Hidrauliskās piekares jutīgumu var regulēt arī ar sprostvārsta palīdzību.

Jaunā tauriņveida sērija ir izturīga, tāpēc to var izmantot uz lielākiem traktoriem un frontālajiem iekrāvējiem. Formā metinātie spārni nodrošina papildu stingrību, un balsti ir izturīgi. Neskatoties uz lielāku svaru, jaunie arkli ir viegli vadāmi, pateicoties īsajam arkla korpusam un smaguma centram, kas atrodas tuvu adapterim. Pateicoties optimālajam asmeņu leņķim un spārnu izliekumam, jaunos arklus ir arī viegli stumt, kas labvēlīgi ietekmē degvielas patēriņu.

Spārna peldošo darbību kontrolē peldošā josla starp spārnu un arkla korpusu. Pats spārns ir savienots ar trim ieeļļotām un nosprostotām tapām, bet sānu kustībai ir seši plastmasas gultņi. Plastmasas gultņi palīdz samazināt nodilumu un efektīvi mazina arkla braukšanas troksni. Spārna pagriešanu vada ar diviem hidrauliskiem cilindriem 80 mm diametrā, kas ļauj veikt laidenu pagriešanos no 0 līdz 36 grādiem uz labo pusi un no 0 līdz 30 grādiem uz kreiso pusi.

Sniega arkls ir aprīkots ar regulējamām kājām, kas ļauj precīzi noregulēt augstumu ar 3 mm soli. Abas kājas atrodas tuvu stūriem, nodrošinot vislabāko iespējamo tīrīšanas precizitāti. Kāju regulēšanas diapazons ir 300 mm, kas ir pietiekams visām vajadzībām un asmeņu tipiem.

FMG arkli ir izgatavoti no augstas klases tērauda. Gatavās metinātās detaļas tiek mazgātas ar karstā spiediena mazgātāju, lai pirms pārklāšanas rūpīgi notīrītu virsmu. Pati krāsa ir elastīga Normadur, kas kopā ar iepriekšējās pārklāšanas procesu nodrošina lielisku virsmas apdari.

FMG tauriņveida sniega arkliem ir līdzīgi maināmi adapteri, kādi atrodami uz mūsu lauka arkliem, kas nepieciešamības gadījumā ļauj ātri mainīt adapteri.

Jaunā FMG sniega arklu sērija ir pieejama ar vienmērīgu asmeni (standarta), perforētu asmeni, perforētu gumijas asmeni, gumijas asmeni un cietā metāla asmeni. Pēc izvēles ir pieejami LED dienas gaitas lukturi. Arkli tiek piegādāti ar visu galveno armatūru saskaņā ar klienta pasūtījumu.

FMG savienotie sniega arkli ir īpaši izstrādāti vietām un ceļiem ar dažādu darba platumu. Savienotie arkli ir lieliski piemēroti sniega savākšanai un aršanai, kā arī sniega pārvietošanai uz laukumu malām.
FMG savienotajiem sniega arkliem ir stīvas atsperes, kas padara tos par ideāliem šķīdoņa un ledus tīrīšanai. Tie ir arī aprīkoti ar atlaišanas mehānismu, kas kopā ar bloķēšanas vārstu uzlabo drošību.
FMG savienotie sniega arkli ir aprīkoti arī ar īpašu peldošu adapteri, kuru ir viegli mainīt atbilstoši vajadzībām.
Savienotie arkli ir pieejami ar vienmērīgu asmeni (standarta), perforētu asmeni* vai perforētu gumijas asmeni. Var norādīt arī elektronisko vārstu un akumulatoru.

Kontakti

Elho mulčtertipa pļāvēji

ELHO MULČERI IR PAREDZĒTI PILNAS SLODZES PROFESIONĀLAI IZMANTOŠANAI. 

ELHO SideChopper Pro rotora mulčeriem ir lieliska sasniedzamība, tiem ir arī izturīga konstrukcija un rotors, kas aprīkots ar divrindu sfēriskajiem gultņiem un maināmām asīm. Mašīnas ļoti labi iztur triecienus, un tajās ietilpst funkcionāli, smagi āmuru naži.

SideChopper Tornado ķēžu mulčeri ir pareizā izvēle, it īpaši akmeņainās teritorijās, kā arī tādās, kur krūmāju atkritumi nav noteicošais jautājums. Tā spēcīgās ķēdes galvas un biezās ķēdes notīra pat biezus biezokņus.

ELHO SideChopper TPM mašīnas strēles ir paredzētas profesionālai lietošanai. TPM mašīnu strēles sniedzamība un darba platums ir pietiekams arī vissarežģītākajām vietām.

ELHO Tornado griešanas iekārtu ķēdes ir cietinātas un to materiāla biezums ir 13 mm. Plašais griešanas bloks griež ļoti labi un ķēdes bloks ir aprīkots ar saišu glabāšanas nodalījumu. Ķēdes mulčeris ir aprīkots ar jūgvārpstām un stingra leņķa pārnesumkārbu. Mulčēšanas iekārtai ir stabila uzbūve un iekšpusē tā saglabājas ļoti tīra.

Tornado 440 ir ļoti veikls ķēžu mulčeris vispārējai lietošanai.Tornado var sasniegt pat platu grāvju apakšu un atvieglo lauka un meža malu turēšanu tīrībā. Tornado 440 rāmja un sānu kārtu konstrukcija ir pazīstama no SideChopper Pro klāsta. Spēcīgā, izturīgā konstrukcija nodrošina platu mašīnas sniedzamību.Pateicoties rāmja konstrukcijai, redzamība no traktora ir ļoti laba. Tornado 440 popularitāte turpina pieaugt, un pašlaik modelis tiek arī eksportēts uz vairākām valstīm.

 

ELHO Tornado ķēdes mulčeris:

  • Liels darba platums
  • Mazs griešanas iekārtas pilnais svars
  • Efektīvs, izturīgs un uzticams, īpaši akmeņainās teritorijās
  • Cietinātas ķēdes ar 13 mm saitēm un „saišu glabāšanas nodalījumu” rotora blokā
  • Ir izturējis akmens smalcināšanas testu saskaņā ar standartu En 13524

 

SideChopper Pro mulčeri ir izstrādāti prasīgajiem Somijas apstākļiem, un, pateicoties pierādītajai izturībai, to eksporta apjoms gadu no gada pieaug. SideChopper mulčeri notīra pat biezus biezokņus. Standarta komplektācijā ietilpst izturīgi 1,3 kg āmura naži ar 20 mm skrūvēm. Alternatīvi ir pieejami ļoti efektīvi YI nažu komplekti zāles, papuves un krūmu pļaušanai.

 

 ELHO SideChopper 420 Pro

  • Tāla sniedzamība: 4,2
  • Izstrādāts Somijā akmeņainai videi
  • Standarta komplektācijā ir hidrauliskā izlaišana
  • Izturīga griešanas iekārta un sānu kārta
  • Liels rotors un izturīgi āmura naži ar skrūves diametru 20 mm

Kontakti

Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo