Tehnikas noma

Mēdz teikt, ka darbs varot pagaidīt, taču zemnieki zina, ka ne vienmēr tā ir taisnība.   Ja tavā saimniecībā pietrūkst jaudas, gadījušās neparedzētas ķibeles ar tehniku vai vienkārši vajadzīgi papildspēki – Valtek piedāvā lauksaimniecības tehnikas nomas pakalpojumu. Uzzini vairāk un piesaki pakalpojumu, zvanot +371 25751177.

Īpaši nosacījumi Valtra traktoriem

Piedāvājums, kuru nevar neizmantot! Šobrīd iespējams iegādāties jebkuru VALTRA traktoru ar likmi sākot no 1.33%, iegūstot arī garantiju 5 gadiem. Lielisks moments, lai atrastu uzticamu darba sabiedroto!

Drīzumā jauns Valtek servisa centrs

Ar prieku paziņojam, ka drīzumā pašā Latgales sirdī, Rēzeknē, atklāsim jaunu Valtek servisa centru. Centra atrašanās vieta –  Jupatovkas iela 9 jeb kādreizējais būvniecības veikals Nelss. Izvēlies kvalitatīvu lauksaimniecības un komunālās tehnikas servisu visā Latvijā. Uz tikšanos!

Rūpnīcas 5. gadu garantija Valtras traktoriem

Uzticami un jaudīgi palīgi ir garants izcilam darba rezultātam. Tāpēc iepazīstinām Jūs ar Valtra jaunākās paaudzes traktoriem. Ērti, jaudīgi un vēl ekonomiskāki gan ekspluatācijā, gan degvielas patēriņā. Atrodi piemērotāko modeli savai saimniecībai un saņem 5 gadu rūpnīcas garantiju! Sazinies ar mums un uzzini vairāk.

Ietaupi līdz 35% uzstādot fronālos iekrāvējus un citus agregātus

Tikai līdz 1. jūlijam- izdevīgs VALTRA un FENDT rūpnīcas sezonas piedāvājums.  Pasūtot agregātus, ietaupi 35% frontālo iekrāvēju un tam pievienojamo uzkabes, priekšējās transmisijas amortizācijas un apgaismes elementu uzstādīšanai! Vairāk par akciju uzzini, sazinoties ar Valtek reģionālo pārstāvi.

FENDT POWER 2020 RŪPNĪCAS PIEDĀVĀJUMS

FENDT rūpnīca sagādājusi īpašu Power 2020 piedāvājumu Vario 5. un 7. sērijas traktoriem. Lieliska cena izcilam darba palīgam! Uzzini vairāk: https://ej.uz/power2020-fendt500 https://ej.uz/power2020-fendt700

Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo