Fendt Rogator

Fendt Rogator smidzināšanas tehnikā ir apvienota pieredze, inovācijas, ērts un efektīvs darbības princips. Laba raža nav tikai varenās dabas rokās, tāpēc saimnieko ar plašu skatu uz rītdienu.

Cenu samazinājums rezerves daļām

 Ziņa esošajiem un potenciālajiem McHale, Fendt un Valtra tehnikas īpašniekiem! Uzturēt darba tehniku ir kļuvis vēl vieglāk! Valtek servisos atradīsi ne tikai labāko apkopes, remonta piedāvājumu un iespējas, bet arī līdz pat -30% lētākas rezerves daļas.

Katram savu Fendt!

Katram savu FENDT ! Tagad tas ir iespējams – Fendt 700 Vario sākot no 110 000 EUR Personalizēta komplektācija: Power/PowerPlus/Profi/ProfiPlus aprīkojuma līmeņi. Vario bezpakāpju transmisija – efektīvs un precīzs katrs metrs uz lauka. Vērtība – augsta traktora tirgus cena pat pēc 10 gadiem. Pievienojies FENDT un saņem īpašu ZELTA līmeņa apkalpošanu savam FENDT atbilstoši augstākiem …

Reģistrējies Valtra jaunumiem 16. aprīlī!

Nepalaid garām iespēju 16. aprīlī uzzināt jaunumus no Valtra! Reģistrējies jau tagad https://showroom.valtra.com/2021/ Jaunākās iekārtas, tendences un spilgti iespaidi no Valtra ir garantēti! Atceries, reģistrējoties līdz 21. martam, ir iespējams laimēt balvas.

Servisa centrs Rēzeknē!

Ja tavā reģionā ir Valtek servisa centrs, tad zini, ka tavā reģionā ir jaudīgas zemnieku saimniecības, kas strādā ar augstākā līmeņa lauksaimniecības tehniku! Lai Valtek pakalpojumi kļūtu vēl pieejamāki Latgales saimniecībām, esam atvēruši servisa centru Rēzeknē. Skaties video un uzzini, kādus pakalpojumus piedāvā Valtek Rēzeknē. Uz tikšanos! https://www.youtube.com/watch?v=APnLDwXtl6k

Fendt One

Fendt ONE! Noskaties video, kurā Normunds Avotiņš izmēģina jaunāko Fendt ONE vadības sistēmu. Tas sniegs atbildi uz jautājumiem, kas var rasties par Fendt ONE vadības sistēmu. Dalies ar šo video, lai arī tavi draugi un kolēģi redz, uz ko spējīga ir Fendt ONE sistēma.

Paldies visiem, kuri izvēlas Valtek.

Sakām lielu PALDIES mūsu klientiem! Saskaņā ar Valsts tehniskās uzraudzības aģentūras datiem, katrs 4. pērn Latvijā reģistrētais traktors iegādāts tieši pie mums, kas nozīmē, ka klienta izvēle visbiežāk notikusi par labu VALTEK pārstāvētajiem zīmoliem. Esam pateicīgi par Jūsu uzticību gan mūsu servisam, gan pārstāvētajiem zīmoliem FENDT un VALTRA.

Pielāgo traktoru savām vajadzībām.

Izvēloties Valtra N sērijas traktoru, vari to pielāgot tieši savas saimniecības vajadzībām. Valtra piedāvā 3 papildaprīkojuma pakotnes, sākot no vienkārši ērtām funkcijām līdz pat augstākā līmeņa tehnoloģijām. Uzzini vairāk par šo iespēju, sazinoties ar savu reģionālo Valtek pārstāvi: https://ej.uz/Valtra-N-pakotnes

Uzmanību! Aicinām iepazīties ar Valtek izmaiņām darba kārtībā.

 No 21. decembra mēs turpinām strādāt ierastajā režīmā, taču pasūtījumus aicinām veikt, izmantojot distances saziņas līdzekļus.  Pasūtījumus var saņemt, ierodoties filiālē vai ar kurjera starpniecību.  Preču mazumtirdzniecībai veikals ir slēgts.  Norēķini tiek pieņemti tikai ar bankas pārskaitījumu.  Veikala iekštelpās drīkst atrasties tikai 1 klients.

Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo